Operator CNC - tokarki, frezarki
Dołącz do  najlepszych

miejsce pracy:
ul. Ciernie 18 b
58-160 Świebodzice

Operator CNC – tokarki, frezarki

Umowa o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dofinansowanie dojazdów do pracy

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji

Karta medyczna

Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

Dofinansowanie zajęć sportowych

Nagrody jubileuszowe

Najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy

(miejsce pracy: Świebodzice, ul. Ciernie 18 b)

Główne obowiązki na tym stanowisku to:

  • tworzenie technologii i programów CAM (na maszynach CNC dla detali z obróbki skrawaniem na podstawie dokumentacji technicznej produkowanych detali),
  • obsługa szlifierki do płaszczyzn oraz szlifierki do wałków i otworów,
  • obsługa przecinarki taśmowej,
  • praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi,
  • samodzielne wykonywanie elementów opierających się na konkretnych rozmiarach i rysunkach w odpowiednim czasie oraz ich wykończenie,
  • kontrola procesu wytwarzania elementów i gotowego produktu przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych,
  • udział w projektach związanych z wprowadzeniem i uruchomieniem nowych produktów,
  • współpraca z działem konstrukcyjnym – w celu optymalizacji organizacji produkcji i kosztów produkcji,
  • dbałość o należyty stan techniczny maszyny,
  • produkcja jednostkowa, małoseryjna,
  • wykonywanie prac montażowych związanych z tworzeniem nowej maszyny,
  • udział w budowie prototypowych modułów i stanowiska testowego.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie przy obróbce metali min. 3 lata,
  • praktyczna znajomość obsługi tokarek CNC,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność doboru systemu mocowania przedmiotu obrabianego,
  • umiejętność doboru narzędzi skrawających,
  • umiejętność doboru parametrów skrawania,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • pracowitość, sumienność, odpowiedzialność, dokładność,
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność spawania elementów stalowych – mile widziana,
  • znajomość obsługi programu CAMWORKS Milling Professional 4 osie frezowania – mile widziana,
  • uprawnienia elektryczne do 1 kV – mile widziane.

Ważne są dla nas długofalowe relacje. To oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju przy wymagających i niespotykanych projektach,
  • stabilne zatrudnienie,
  • praca w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku w godz. 7-15),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • miła atmosfera,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • brak dress code’u,
  • kawa / herbata,
  • parking dla pracowników,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest CAST S.A z siedzibą w Świebodzicach przy ul. Ciernie 18 b . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.