Jesteśmy do Twojej dyspozycji

CAST Spółka Akcyjna

58-160 Świebodzice, ul. Ciernie 18 b
Spółka wpisana do KRS: 0000693008 w Sądzie Rejonowym
dla Wrocławia Fabrycznej IX Wydział Gospodarczy, gdzie
przechowywana jest dokumentacja Spółki.
Kapitał zakładowy: 2 800 000,00zł (wpłacony w całości)
NIP: 8842294236,  REGON: 891061939,  BDO: 000035452

SEKRETARIAT

telefon: (+48) 74 854 46 46
fax: (+48) 74 854 71 46
e-mail: sekretariat@cast.pl

KSIĘGOWOŚĆ

telefon: (+48) 74 644 70 47
tel.kom.: (+48) 885 501 014
e-mail: ksiegowosc@cast.pl

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW

e-mail: sprzedaz@cast.pl

DZIAŁ HANDLOWY – KRAJOWY

Kierownik Działu Handlowego

Piotr Fitrzyk

tel.kom.: (+48) 609 117 307
e-mail: piotr.fitrzyk@cast.pl

Customer Service

Izabela Cieślik

tel.kom.: (+48) 885 501 010
e-mail: izabela.cieslik@cast.pl

1 2 3 4 5 6 6 8 7 9

1. oraz 2. woj. zachodniopomorskie, pomorskie

Mateusz Mazurek

Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej
tel.kom.: (+48) 885 201 049
e-mail: mateusz.mazurek@cast.pl

3. woj. kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Jacek Sumara

Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej
tel.kom.: (+48) 885 511 044
e-mail: jacek.sumara@cast.pl

4. woj. mazowieckie, podlaskie

Mateusz Gamdzyk

Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej
tel.kom.: (+48) 885 511 043
e-mail: mateusz.gamdzyk@cast.pl

5. woj. lubuskie, wielkopolskie

Jacek Pepera

Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej
tel.kom.: (+48) 885 511 041
e-mail: jacek.pepera@cast.pl

6. woj. łódzkie, świętokrzyskie

Anastazja Miranda-Piasecka

Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej
tel.kom.: (+48) 885 511 045
e-mail: anastazja.miranda@cast.pl

7. woj. podkarpackie, lubelskie

Piotr Hala

Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej
tel.kom.: (+48) 885 511 042
e-mail: piotr.hala@cast.pl

8. woj. dolnośląskie, opolskie

Tomasz Perka

Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej
tel.kom.: (+48) 885 511 047
e-mail: tomasz.perka@cast.pl

9. woj. małopolskie, śląskie

Mateusz Kozłowski
Specjalista ds. Sprzedaży Krajowej
tel.kom.: (+48) 609 536 550
e-mail: mateusz.kozlowski@cast.pl

DZIAŁ HANDLOWY – EKSPORTOWY

Kierownik Działu Eksportu

Wojciech Stywryn (kontakt w języku angielskim)
tel.kom.: (+48) 609 644 702
e-mail: wojtek.stywryn@cast.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Piotr Potysz (kontakt w języku niemieckim)
tel.kom.: (+48) 661 989 800
e-mail: piotr.potysz@cast.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Bohdan Szkandera (kontakt w języku czeskim)
tel.kom.: (+420) 774 124 815
e-mail: bohdan.szkandera@cast.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY I LOGISTYKA

Kierownik Produkcji

Jacek Bednarski
tel.kom.: (+48) 609 354 440
e-mail: jacek.bednarski@cast.pl

Kierownik Magazynu

Sebastian Leśniak
telefon: (+48) 885 511 018
e-mail: sebastian.lesniak@cast.pl

Ochrona

telefon: (+48) 74 644 70 74

Logistyk

Izabela Derewiecka
telefon: (+48) 74 664 70 66
tel.kom.: (+48) 609 117 305
e-mail: iza.derewiecka@cast.pl

live:33e61786a1aee971

Logistyk

Maciej Żyłak
telefon: (+48) 74 664 70 66
tel.kom.: (+48) 885 501 016
e-mail: maciej.zylak@cast.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Marketing

fax.: (+48) 74 8547146
e-mail: marketing@cast.pl