Zamawianie hurtowych ilości folii stretch – krok po kroku

folia stretch kupowana hurtowo

Folia przemysłowa znajduje wiele zastosowań w biznesie. Z powodzeniem jest wykorzystywana jako sposób zabezpieczania ładunków, które w trakcie transportu lub magazynowania, mogą ulec uszkodzeniu. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej sprzedawców i producentów artykułów o dużych gabarytach czy nieregularnych kształtach, decyduje się na owijanie ładunków mocną i odporną na uszkodzenia folią stretch. Tego typu folia to doskonałe rozwiązanie, z którego mogą korzystać również osoby prywatne. Przeprowadzka czy sprzedaż elementów wyposażenia domu wymagają odpowiedniego przygotowania do transportu – tak, aby przedmioty nie uległy uszkodzeniu.

Niezależnie jednak od tego czy potrzebujemy folii przemysłowej stretch do użytku firmowego, czy prywatnego, warto zastanowić się nad miejscem i sposobem jej zamówienia. Opłacalną opcją jest skorzystanie z możliwości zamówienia folii stretch hurtem – prosto od producenta. Jakie są zalety takiego rozwiązania? W jaki sposób można złożyć zamówienie?

folia stretch kupowana hurtowo

Dlaczego warto zamawiać folię stretch bezpośrednio od producenta?

Ceny pojedynczych rolek mogą być wysokie, a samego produktu nie wystarcza na długo. Dlatego też sprzedawcy oraz dystrybutorzy decydują się na kupno rolek z folią stretch bezpośrednio od producenta. Nie ma w tym nic dziwnego – wybierając hurtowy zakup produktu, który będzie służyć do zabezpieczania każdej sztuki towaru oraz całego ładunku, przedsiębiorstwo sporo oszczędza.

Z takiego rozwiązania mogą również skorzystać osoby prywatne, które z różnych względów potrzebują większej ilości folii stretch. Z pewnością przeprowadzka czy zabezpieczenie mebli przy transporcie, to doskonała okazja do tego, aby kupić folię stretch w dużo korzystniejszych cenach niż w sklepach stacjonarnych.

Producent folii przemysłowej stretch – CAST SA – dla klientów, którzy decydują się na zakup bezpośrednio od niego, proponuje znacznie lepsze warunki. Atrakcyjne ceny to jednak nie jedyna zaleta, na jaką zwracają przedsiębiorcy decydujący się na złożenie zamówienia. Do korzyści wynikających z kupna folii stretch prosto od producenta należy również zaliczyć szybki czas realizacji, a przy dużej ilości – zmniejszony ślad węglowy. Ograniczenie liczby koniecznego transportu z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na środowisko.

Jak zamówić hurtowo folię stretch CAST?

Decydując się na złożenie zamówienia hurtowego na folię stretch, przedsiębiorcy mają trzy możliwości. Można skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość na sprzedaz@cast.pl lub od razu wypełnić formularz kontaktowy, gdzie po podaniu wszystkich niezbędnych informacji, złożona zostanie dyspozycja do producenta. Inną opcją jest bezpośredni kontakt z przedstawicielem handlowym w danym regionie.

Formularz kontaktowy w CAST – krok po kroku

Złożenie zamówienia przez formularz kontaktowy dostępny na stronie producenta CAST jest bardzo proste. Ze względu na to, że podawane są w nim wszystkie niezbędne dane, czas realizacji jest naprawdę krótki. Do zera spada również ryzyko pomyłki.

Oprócz danych osobowych i kontaktowych w postaci numeru telefonu oraz adresu e-mailowego, kupujący wybiera również województwo, w jakim się znajduje. Umożliwi to bezpośredni kontakt ze strony przypisanego do danego regionu przedstawiciela handlowego, co usprawni cały proces. Dodatkowo już na typ etapie dodawany jest rodzaj zamawianego produktu oraz nazwa firmy czy stanowiska, jakie zajmuje osoba zamawiająca. W celu sprecyzowania zamówienia, dla składających udostępniono również dodatkowe miejsce do wpisania treści. Następnie wystarczy zaakceptować wymagane klauzule i złożyć zamówienie.

Bezpośredni kontakt do przedstawiciela handlowego CAST

Inną możliwością, która umożliwia bezpośredni kontakt z przedstawicielem handlowym odpowiedzialnym za dany obszar, jest skorzystanie z zakładki Kontakt. Tam, za pośrednictwem udostępnionej mapy, można wybrać województwo, do którego ma zostać wysłane zamówienie. Poszczególne regiony są ponumerowane od 1 do 9, co usprawnia proces kontaktu oraz realizacji zamówienia.

Kliknij w mapkę, aby przejść do zakładki Kontakt.

Wybór odpowiedniego numeru województwa i jego kliknięcie, przenosi do danych kontaktowych przypisanego przedstawiciela handlowego.

Składanie zamówień bezpośrednio u producenta CAST jest proste i szybkie. Dodatkowo o wiele bardziej opłacalne niż zakup folii stretch od sprzedawców, którzy już wcześniej nabyli ją w cenach hurtowych i narzucili swoja marżę. Przy dużym zapotrzebowaniu na folię przemysłową, warto zdecydować się zatem na bezpośredni kontakt do firmy specjalizującej się w jej produkcji.

Przeczytaj także: