Praca w CAST: dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

praca w cast

CAST jest jednym z wiodących i najbardziej innowacyjnych producentów folii stretch. Firma założona została w 1999 roku i w ciągu dwudziestu pięciu lat działalności obsłużyła ponad tysiąc klientów z całego świata. Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów uzyskaliśmy wiele różnego rodzaju certyfikatów i wyróżnień. W CAST stawiamy na jasne i przyjazne relacje. Stale się rozwijamy i poszerzamy swoje kompetencje. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie, możliwość samorealizacji zawodowej, a także ciągły rozwój w dynamicznie rozwijającym się środowisku i wychodzenie na rynki zagraniczne.

praca w cast

Atuty firmy CAST

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

W CAST zależy nam na pracownikach, którzy poważnie myślą o pracy w branży folii stretch i chcą się zaangażować w procesy firmy. Nie chcemy jednak, by to zaangażowanie było jednostronne, dlatego oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. W zależności od stanowiska ciekawa i pełna wyzwań praca w zespole CAST wykonywana jest w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku, w systemie równoważnym lub w zadaniowym systemie czasu pracy.

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji

Pracownicy CAST otrzymują wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji. Cenimy sobie transparentność, dlatego w każdej ofercie pracy podajemy widełki płacowe dla danego stanowiska.

Praca w dynamicznym zespole

W firmie CAST oferujemy pracę w zespole składającym się z wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Nasi pracownicy mają możliwość swobodnej wymiany poglądów, wiedzy oraz doświadczeń w celu zdobycia nowych umiejętności i zwiększenia swoich kompetencji zawodowych. Działając w grupie, są również w stanie skuteczniej i szybciej rozwiązywać powierzone działania, a także otrzymać wsparcie merytoryczne, gdy zajdzie taka potrzeba.

Miła atmosfera

Firma CAST gwarantuje swoim pracownikom pracę w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Nowo zatrudnione osoby zawsze mogą liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych współpracowników, przez co znacznie łatwiej jest im przejść proces adaptacji i zadomowić się na nowym stanowisku. Miła atmosfera poprawia ogólne samopoczucie pracowników i sprawia, że odczuwają oni większą satysfakcję w życiu zawodowym i prywatnym.

CAST zapewnia ponadto najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz niezbędne narzędzia pracy. Szukamy najbardziej utalentowanych pracowników i przyspieszamy ich rozwój, wierząc, że razem jesteśmy znacznie silniejsi i możemy więcej.

Jakie benefity czekają na pracowników firmy CAST?

Pracownicy firmy CAST mogą liczyć na liczne benefity. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim:

Kto może zostać częścią zespołu CAST?

CAST, jako jeden z czołowych polskich producentów folii stretch, zatrudnia zarówno pracowników produkcji, jak i pracowników biurowych. Aktualne ogłoszenia o pracę są udostępniane na naszej stronie internetowej, w zakładce Kariera. Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia w firmie zachęcamy do zapoznania się z publikowanymi tam treściami.

Sprawdź aktualne oferty pracy

Dlaczego warto dołączyć do zespołu CAST?

Osoba dołączająca do zespołu CAST zostaje częścią firmy o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, w której cenione są zarówno wiedza i umiejętności, jak i chęć ciągłego rozwoju i samorealizacji. Może liczyć na przejrzyste warunki zatrudnienia i pracę ludźmi ceniącymi sobie wzajemną współpracę i dbającymi o pozytywne relacje oraz miłą atmosferę. Pracownik, który zdecydował się na dołączenie do zespołu CAST, zyskuje możliwość rozwoju przy wymagających i niespotykanych projektach oraz sposobność do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Zdobywa stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i otrzymuje wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania. Dodatkowo, stając się częścią zespołu CAST, pracownik zyskuje przynależność do czegoś większego i odgrywa istotną rolę we wdrażaniu innowacji, które mają na celu implementację rozwiązań prośrodowiskowych w dziedzinie gospodarki surowcami, odpadami i zużycia energii elektrycznej.

Przeczytaj także: