Folia JUMBO: gdzie kupić i jak używać?

folia jumbo

Folia JUMBO ma szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Jest na tyle uniwersalna, że stosują ją firmy kurierskie, zakłady produkcyjne, a także osoby prywatne. Sprawdź, do czego jeszcze może przydać się ten rodzaj folii oraz gdzie najlepiej jest ją kupić.

Czym charakteryzuje się folia typu JUMBO?

Folia stretch w dużych rolkach przeznaczona jest przede wszystkim do konfekcjonowania, czyli podziału jej na mniejsze rolki, które następnie można używać ręcznie lub maszynowo. Rolki folii JUMBO mogą ważyć nawet kilkadziesiąt kilogramów. Konfekcjonowanie folii polega na przecięciu jej do odpowiednich rozmiarów, a następnie przewinięciu na nowe, mniejsze rolki. W ten sposób powstaje folia, która może być wykorzystywana do różnych celów.

folia jumbo

Zastosowanie folii JUMBO

Folia stretch JUMBO jest materiałem służącym przede wszystkim do odpowiedniego zabezpieczenia ładunków. Stosują ją firmy kurierskie i przewozowe, a także zakłady produkcyjne czy sklepy internetowe. Jest rozciągliwa, dzięki czemu można za jej pomocą zabezpieczyć każdy ładunek. Jednocześnie wykazuje również odporność na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale chroni ładunek przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, warunków atmosferycznych, a także przed zabrudzeniami. Zabezpiecza przed kurzem oraz brudem, dlatego ułatwia utrzymanie czystości, np. na magazynie. Jest niezastąpiona podczas przeprowadzki czy pakowania produktów do wysyłki. Jej wszechstronne zastosowanie sprawia, że cieszy się ona dużą popularnością.

Stosowanie folii przemysłowej do pakowania towarów ma jeszcze jedną ogromną zaletę. W przypadku, gdy osoba niepowołana będzie próbowała ją rozwinąć, to z pewnością zauważysz pozostawione na folii ślady. Bardzo łatwo bowiem dostrzec wszelkie próby manipulacji przy ładunku, który został nią zabezpieczony. Jeśli zauważysz, że jest ona poszarpana lub wymięta, może to oznaczać, że ktoś próbował dostać się do zapakowanych produktów. Powinno to wzbudzić szczególną czujność. Folia JUMBO może więc pełnić funkcję swego rodzaju zabezpieczenia cennych towarów.

Folia JUMBO – co warto o niej wiedzieć?

Folia JUMBO może być wykorzystywana zarówno do zabezpieczania pojedynczych paczek, jak i całych palet. Świetnie poradzi sobie jako sposób ochrony ciężkich ładunków umieszczonych na paletach, nawet jeśli mają one ostre krawędzie. Dzięki temu, że jest to rozciągliwa folia wysokiej jakości oraz o dużej wytrzymałości, bez problemu poradzi sobie również z takimi ładunkami. Stosowanie folii JUMBO do pakowania przesyłek paletowych pozwala bezpiecznie i efektywnie przygotować je do wysyłki nawet na duże odległości.

Folia JUMBO dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, ale zdecydowanie najpopularniejsza jest ta bezbarwna. Pozwala na łatwą identyfikację zawartości przesyłek czy palet bez konieczności jej rozwijania. Dobrze izoluje przed wilgocią. Doskonale nadaje się więc do stosowania zarówno w przypadku paczek przygotowywanych do wysyłki, jak i tych składowanych na magazynach lub na świeżym powietrzu.

Jeśli potrzebujesz zabezpieczyć w odpowiedni sposób przesyłkę lub ładunek, a jednocześnie chcesz ukryć zawartość przed niepożądanymi osobami, to wybierz folię JUMBO w wersji kryjącej. Doskonale sprawdzi się w przypadku cennych przedmiotów, takich jak sprzęt elektroniczny czy AGD.

Gdzie najlepiej kupować folię JUMBO?

Jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, który spełni Twoje oczekiwania, to postaw na folie od sprawdzonych producentów. Decydując się na skorzystanie z oferty cieszącego się dużą popularnością oraz uznaniem producenta, masz gwarancję, że otrzymasz swoje zamówienie na czas. Jest to bardzo ważne zwłaszcza przy zamawianiu większych ilości folii.

Przejdź do kontaktu

Podejmując współpracę z producentem folii, możesz liczyć na atrakcyjne warunki oraz świetne ceny. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób fizycznych, które poszukują niezawodnej folii do zadań specjalnych, jak i klientów biznesowych, którzy wykorzystują ją w swojej codziennej pracy.

Folię stretch JUMBO możesz zamówić także w CAST. Skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość na sprzedaz@cast.pl lub korzystając z poniższego formularza kontaktowego. Przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę.

Przeczytaj także: