Magazynier z uprawnieniami UDT do obsługi wózków widłowych
Dołącz do  najlepszych

miejsce pracy:
ul. Długa 22
58-160 Świebodzice

Umowa o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zwrot kosztów dojazdu

Świadczenie bożonarodzeniowe

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji

Karta medyczna

Obiady

Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

Karta Multisport

Nagrody jubileuszowe

Najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy

(miejsce pracy: Świebodzice, ul. Długa 22)

Główne obowiązki na tym stanowisku to:

  • przyjmowanie dostaw surowców,
  • wydawanie surowców i półproduktów do produkcji,
  • realizacja wysyłek na podstawie listy załadunkowej,
  • kontrola ilościowa i jakościowa produktów,
  • obsługa programu magazynowego (COMARCH ERP XL, praca ze skanerem),
  • współpraca z działem produkcji i logistyki.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. zasadniczego zawodowego, preferowane średnie,
  • uprawnień UDT do prowadzenia wózków widłowych (warunek konieczny),
  • udokumentowanego doświadczenia w pracy magazynowej z wykorzystaniem wózka widłowego.

Ważne są dla nas długofalowe relacje. Dlatego od nas otrzymujesz:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w systemie równoważnym (dwa dni pracy dwa dni wolnego w godz. 6-18; 18-6) w doświadczonym i zgranym zespole,
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
  • umowę o pracę (podstawa + premia regulaminowa),
  • nagrody jubileuszowe,
  • programy motywacyjne: program poleceń do pracy,
  • zwrot kosztów dojazdu,
  • obiady,
  • karta medyczna,
  • karta Multisport,
  • świadczenie bożonarodzeniowe,
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.

Wynagrodzenie:

4 300 – 5 000 zł / mies. brutto

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji*

*Niepotrzebne skreślić

Administratorem danych jest Cast S.A z siedzibą w Świebodzicach przy ul. Ciernie 18 b.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.”

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku zgody na wykorzystanie danych w przyszłych rekrutacjach maksymalnie do 3 lat.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.