DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

Praca 2017-07-25T12:57:40+00:00
Praca w firmie to CAST to możliwość samorealizacji zawodowej, ciągły rozwój w dynamicznym i innowacyjnym zespole oraz bezpieczeństwo i stabilność finansowa osiągana dzięki pracy w firmie dynamicznie się rozwijającej, będącej w czołówce polskich producentów folii STRETCH. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona naszej społeczności zapraszamy do składania swoich aplikacji.

Specjalista ds Sprzedaży Zagranicznej

Poszukujemy osoby na stanowisko handlowca znającego język niemiecki.
Miejsce pracy: Świebodzice – biuro,  delegacje.

Opis stanowiska:

  • Praca na rzecz zwiększenia sprzedaży Firmy – poszukiwanie nowych klientów.
  • Opieka nad kluczowymi klientami – w celu zwiększenia wolumenu dokonywanych przez nich zakupów.

Wymagania:

  • Chęć pracy i energiczność działania,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wykształcenie wyższe,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Umiejętności i zdolności negocjacyjne,

Oferujemy:

  • Interesujące i dynamiczne środowisko pracy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.
Wyślij CV
Avada WordPress Theme