DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

Praca 2018-11-27T09:28:54+00:00
Praca w firmie to CAST to możliwość samorealizacji zawodowej, ciągły rozwój w dynamicznym i innowacyjnym zespole oraz bezpieczeństwo i stabilność finansowa osiągana dzięki pracy w firmie dynamicznie się rozwijającej, będącej w czołówce polskich producentów folii STRETCH. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona naszej społeczności zapraszamy do składania swoich aplikacji.

Laborant

Miejsce pracy: Świebodzice, ul.Długa 22

Opis stanowiska:

  • Przestrzeganie procedur i instrukcji zgodnie z wymaganiami obowiązującego w firmie Systemu Zarządzania Jakością
  • Wykonywanie wszelkich pomiarów, analiz i kontroli stałych wynikających z harmonogramów badań
  • Kontrola produkcji,
  • Zarządzanie środkami kontrolno-pomiarowymi w laboratorium
  • Pomoc w aktualizacji i bieżącym prowadzeniu dokumentacji jakościowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2015
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność posługiwania się oprzyrządowaniem kontrolno-pomiarowym
  • Doświadczenie w pracy, w Dziale Kontroli Jakości – mile widziane
  • Znajomość narzędzi Kaizen – mile widziane
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Dofinansowanie do posiłków (stołówka na terenie zakładu)
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Nagrody jubileuszowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Szkolenia wewnętrzne

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres:  rekrutacja@cast.pl

W tytule prosimy wpisać: Laborant

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest Cast S.A z siedzibą w Świebodzicach  przy ul.Ciernie 18 b . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyślij CV

Operator Linii Produkcyjnej

  • Obsługa i nadzór na d prawidłową pracą linii produkcyjnej
  • Monitorowanie stanu maszyn i urządzeń
  • Stosowanie się do przepisów i norm
  • Dbanie o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy
  • Wypełnianie dokumentacji stanowiskowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i rzetelność
  • Umiejętność przystosowania się do zasad

Oferujemy:

  • Pracę w systemie równoważnym

W tytule prosimy wpisać: Operator Linii Produkcyjnej

Wyślij CV
Avada WordPress Theme