DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

Praca 2017-09-05T06:37:17+00:00
Praca w firmie to CAST to możliwość samorealizacji zawodowej, ciągły rozwój w dynamicznym i innowacyjnym zespole oraz bezpieczeństwo i stabilność finansowa osiągana dzięki pracy w firmie dynamicznie się rozwijającej, będącej w czołówce polskich producentów folii STRETCH. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona naszej społeczności zapraszamy do składania swoich aplikacji.

Regionalny Reprezentant Handlowy

Region: woj. podkarpackie i lubelskie

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami na powierzonym terenie,
  • pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert, monitorowanie płatności,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i prowadzenie negocjacji,
  • monitoring rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • umacnianie pozytywnego wizerunku firmy
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • miejsce zamieszkania odpowiadające danemu regionowi,
  • zdolności handlowe i negocjacyjne,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • umiejętność organizacji pracy – samodzielność i dyscyplina,
  • umiejętność kształtowania długookresowych relacji z klientami,
  • znajomość branży mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zadaniowy system pracy,
  • stałe wynagrodzenie wraz z motywacyjnym systemem prowizyjnym,
  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres:  rekrutacja@cast.pl

W tytule prosimy umieścić tylko nazwę regionu.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Wyślij CV

Magazynier

Miejsce pracy: Świebodzice, ul.Długa

  • przyjmowanie dostaw surowców,
  • realizacja wysyłek na podstawie listy załadunkowej,
  • kontrola ilościowa i jakościowa produktów,
  • obsługa programu magazynowego (praca ze skanerem),
  • prace związane utrzymaniem porządku z kompleksową obsługą magazynu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • udokumentowane doświadczenie w pracy magazynowej z wykorzystaniem wózka widłowego,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym – równoważnym  dwunastogodzinnym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych,

W tytule prosimy wpisać: magazynier.

Wyślij CV
Avada WordPress Theme