DYNAMICZNY PARTNER W BIZNESIE

Aktualności 2017-05-16T09:02:31+00:00

CAST SA

3 tygodni 6 dni temu

CAST SA

3 miesięcy 2 tygodni temu

Nowy Rok zaczynamy od jubileuszu 10 lat pracy w firmie Cast przez Panią Annę Śliwkę. Z tej okazji Pani Ania otrzymała nagrodę pieniężną oraz dzień urlopu. Jeszcze raz gratulujemy!
Dziękujemy za wkład w dotychczasową pracę w naszej firmie a w szczególności za zaangażowanie. Życzymy jednocześnie dalszych, owocnych lat współpracy.

Zarząd firmy CAST

CAST SA

4 miesięcy 6 dni temu

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia, dużo radości, sukcesów w pracy i życiu osobistym. Zarząd CAST SA

CAST SA

6 miesięcy 1 godzina temu

Kilka dni temu odwiedziły nasza firmę czterolatki. Aktualne Motylki z Publicznego Przedszkola Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach mogły posłuchać i zobaczyć jak powstaje folia stretch. Oczywiście dla wszystkich dzieci czekały firmowe niespodzianki a także gorąca czekolada. Dziękujemy za odwiedziny.

CAST SA

7 miesięcy 2 tygodni temu

Szanowni Państwo, w imieniu firmy zawiadamiamy, że w dniu 01.09.2017 r. nastąpiło przekształcenie Spółki CAST Andruszko, Bujak, Bujak, Modliński sp.j. z siedzibą w Świebodzicach w Spółkę CAST Spółka Akcyjna z siedzibą w Świebodzicach. Zmiana formy prawnej a w konsekwencji nazwy nie ma wpływu na kontynuację działalności. Zgodnie z przepisami kodeksu spółek handlowych CAST Spółka Akcyjna z siedzibą w Świebodzicach jest prawnym następcą spółki przekształconej. Spółka zachowuje swój dotychczasowy adres, numer NIP i Regon oraz numer rachunku bankowego. Zmianie uległ jedynie numer KRS. Zmiana formy prawnej spółki nie ma wpływu na ważność zawartych wcześniej umów. Prosimy o odnotowanie opisanej wyżej zmiany w Państwa rejestrach i ewidencjach.

Aktualne dane Spółki są następujące:
CAST SA
ul. Wodna 18
58- 160 Świebodzicach
NIP: 884-22-94-236
REGON: 891061939
KRS: 0000693008

CAST SA

9 miesięcy 1 dzień temu

W dniu wczorajszym jubileusz 10 lat pracy w firmie Cast obchodził Pan Lesław Podhalicz. Z tej okazji otrzymał nagrodę pieniężną oraz dzień urlopu. Jeszcze raz gratulujemy!
Dziękujemy Panu Lesławowi za wkład jaki włożył w dotychczasową pracę w naszej firmie. Życzymy jednocześnie dalszych, owocnych lat współpracy.
Zarząd firmy CAST

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami firmy CAST?

Zapisz się na nasz newsletter!

Avada WordPress Theme