DYNAMICZNY PARTNER W BIZNESIE

Aktualności 2017-05-16T09:02:31+00:00

CAST s.j.

2 dni 17 godziny temu

W dniu wczorajszym jubileusz 10 lat pracy w firmie Cast obchodził Pan Lesław Podhalicz. Z tej okazji otrzymał nagrodę pieniężną oraz dzień urlopu. Jeszcze raz gratulujemy!
Dziękujemy Panu Lesławowi za wkład jaki włożył w dotychczasową pracę w naszej firmie. Życzymy jednocześnie dalszych, owocnych lat współpracy.
Zarząd firmy CAST

CAST s.j.

1 tydzień 3 dni temu

13 lipca jubileusz 15 lat pracy w naszej firmie obchodził Pan Krzysztof Kuzioła. Z tej okazji otrzymał nagrodę pieniężną oraz dzień urlopu.
Dziękujemy Panu Krzysztofowi za wkład jaki włożył w dotychczasową pracę w naszej firmie. Życzymy jednocześnie dalszych, owocnych lat współpracy.
Zarząd firmy CAST

CAST s.j.

1 miesiąc 2 tygodni temu

We wtorek jubileusz 10 lat pracy w firmie Cast obchodziła Pani Magdalena Głuch. Z tej okazji otrzymała nagrodę pieniężną oraz dzień urlopu. Jeszcze raz gratulujemy!
Dziękujemy Pani Magdzie za wkład jaki włożyła w dotychczasową pracę w naszej firmie. Życzymy jednocześnie dalszych, owocnych lat współpracy.

Zarząd firmy CAST

CAST s.j.

1 miesiąc 3 tygodni temu

W dniu dzisiejszym odwiedziła nas 2 klasa z Publicznego Zespołu Szkół Integracyjnych w Świebodzicach. Dzieci poznały procesy produkcyjne. Oczywiście w tym dniu czekała na nie moc atrakcji.

CAST s.j.

2 miesięcy 1 dzień temu

CAST s.j.

2 miesięcy 3 dni temu

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami firmy CAST?

Zapisz się na nasz newsletter!

Avada WordPress Theme